Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

«Екскурсія в природу»

Date: 27 травня 2019 о 11:14, Refreshed 27 травня 2019 о 11:15

24 травня була проведена «Екскурсія в природу»
( середня група «Барвінок» ,я/с «Лелеченька», вихователі: Янута О.М., Полтавець Л.І., помічник вих. Костенко С.М.)
Мета прогулянки : ознайомити дітей з розмаїттям рослинного світу рідного краю; закріплювати основні відомості про зовнішню будову рослин, умови їх життя (дикорослі й культурні); розширювати знання про характерні ознаки весни; розвивати естетичні почуття, викликані красою весни, спостережливість; активізувати мовлення; вправляти у зв'язному мовленні; виховувати любов і дбайливе ставлення до природи.
У кожного з нас — своя улюблена пора року. Хтось полюбляє тепле сонячне літо, іншому до вподоби сніжна зима, золота осінь. Але є одна особлива пора року — весна. Коли весь довколишній світ оживає і зодягається в зелені шати.
Саме у травні природа постає в усій своїй красі — довколишній світ святкує свою молодість буйним цвітінням, розмаїттям трав, багатоголоссям пташиного царства. Завітаймо і ми сьогодні до весняної природи на гостину. Земля після зими умилася весняною водою і розплющила очі-квіти.
Сьогодні ми проводимо екскурсію в природу, відвідаємо улюблені нами куточки. Вирушаючи в путь, ще раз згадаймо: все, що нас оточує, милує зір і слух, дає насолоду, — це спільне багатство, його слід залишити чистим і неушкодженим.
Весняні квіти дуже запашні.
Спершу цвітуть абрикоси, потім — яблуні, бузок, груші, сливи, персики. Недарма весну називають квітучою, адже це — час найзапашніших квітів.
Весна нічого не забула, нікого не залишила поза увагою: всім дала красу і радість, усіх щедро напоїла життєдайною силою. Погляньте навколо, усе прокидається і розквітає. Прокинулися дерева і кущі.
Погляньте довкола. Чи можна уявити наше життя без ніжної берізки, сумної плакучої верби, могутнього дуба, красеня клена, стрункої топольки, тремтливої осики, пахучої акації, зеленої ялини?
Ні, природа це – я, ти, він, вона. Бережіть природу, і вона вам віддячить!

Comments:
Only authorized users can leave comments.