Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 0 common:people_all_forms

Сьогодні 28 травня відбувся перший випускний бал в ЗДО я/с «Лелеченька» в старшій групі №1.

Date: 29 травня 2019 о 06:45, Refreshed 29 травня 2019 о 06:49
934 view

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.
Дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі – всі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа¬м'ятається малечі надовго та зали¬шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.
Випускники, які парами урочисто ввій¬шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук¬нях, хлопці, як справжні кавалери, - у кра¬ватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.
Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. Також показали свої вміння і наші батьки, які танцювали зі своїми донечками чудовий вальс.
Ми побажали діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі, терпіння. Також вручили на пам’ять кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка та медалі.
А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх лелеченят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах.
…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

Comments:
Only authorized users can leave comments.